2026. 06. 22. hétfő

Paulina

1 EUR 353 HUF
1 GBP 407 HUF
Kezdőlap » Hírek » Bulvár » Fluor Tomi elárulta, mikor veszi le a baseballsapkát
39927

Fluor Tomi elárulta, mikor veszi le a baseballsapkát

A Wellhello tagjai már a zenekar utáni időkre is gondolnak

 A Wellhello egy szerelemprojekt, egyáltalán nem a pénzért csináljuk – árulta el a Lakástalkshowban Fluor és Diaz, akik a hírnévről és a családról is meséltek a műsorvezető Lovász Lászlónak.

 „Az első klipem már akkor kész volt, amikor még nem is volt Youtube” – mondta Fluor, aki egyáltalán nem bánja, hogy a kereskedelmi tévékben a kezdetekkor az internet gyermekeinek tartották őket.

„A saját nagypapám is akkor kötötte be az internetet, amikor látta a tévében, hogy én onnan jövök” – tette hozzá.

Fluor és Diaz ugyan nem tudják, meddig tart majd a Wellhello, de a terveik már megvannak a zenekar utáni időkre.

„Nagyon érdekel a dalszerzés. Tomival vannak olyan terveink, hogy majd ha már nem állunk a színpadon, más előadókkal dolgozzunk együtt, felépítsük őket a nulláról arculatilag, dalszövegileg és zeneileg” – mondta Diaz.

A fiúk a családot is fontosnak tartják, és szeretnének majd megállapodni, bár Fluor egyelőre egyedül él.

„Nagy fordulópont lesz az életemben, ha lesz egy családom. Mindent meg fog változtatni” – mondta.

Fluor Tomi a VIASAT3 műsorában azt is elárulta, mikor kerül le róla ikonikus baseballsapkája.

„Az elmúlt 4-5 évben maximum 5-6 alkalommal vettem le. Nyilván nem akarok Tomi bácsi lenni, aki negyven évesen még mindig baseballsapkázik, úgyhogy nem tartom kizártnak, hogy 2-3 éven belül végleg lekerül a fejemről” – mondta Fluor.

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

További cikkek

Legutóbbi bejegyzések

Facebook

Időjárás

Hirdetés

Karikatúra

143099

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

Hazamegy a férj és újságolja a feleségének:
– Képzeld, azt hallottam, hogy a postás egy kivételével minden nőt
lefektetett az utcánkban!
– Igen? Fogadni mernék, hogy az a beképzelt Erzsi lehet az a
szomszédból!

Egy pasi elmegy az orvoshoz:
– Doktor úr, nagy baj van, kényszerképzeteim vannak!
– ?
– Az a rögeszmém, hogy bele kell dugnom a péniszem az
uborkaszeletelőbe!
– Ember, ne tegye! Felírok gyógyszert, jöjjön vissza egy hét múlva!
Egy hét múlva:
– Nos uram, hogy van?
– Köszönöm, prímán. De képzelje, a gyógyszer nem sokat ért, mégis
beleraktam a péniszem az uborkaszeletelőbe!
– Szent ég! És mi történt?
– Kaptam egy fegyelmit. Az uborkaszeletelőt meg elbocsátották.

A kisgyerek meséli lelkendezve:
– Tudod, a mamám nagyon szeret engem.
– Ezt miből gondolod?
– Abból, hogy a papáimat mindig cserélgeti, engem viszont megtart!

– Hallom, összevesztél a feleségeddel. Mi történt?
– Nem tudtunk megegyezni a nyaralással kapcsolatban.
– Hogyhogy?
– Én mindenképpen a Kanári-szigetekre akartam menni, ő meg mindenáron velem akart jönni.

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp

Hirdetés
Hirdetés