2026. 05. 4. hétfő

Mónika, Flórián

1 EUR 365 HUF
1 GBP 421 HUF
Kezdőlap » Hírek » B.A.Z.-megyei hírek » 44. nyílt nap – örökbefogadás, sétáltatás, simogatás, és továbbra is névadás
royal_magazin_PNG

44. nyílt nap – örökbefogadás, sétáltatás, simogatás, és továbbra is névadás

Ezen a napon is elkél a segítség: hűséges gazdákat keresünk az Állategészségügyi Telepen lévő állatoknak

44. alkalommal tartunk nyílt napot a Miskolci Állategészségügyi Telepen (Fonoda u. 16.), 2016. december 3-án, szombaton 10 és 14 óra között. Ismét várjuk azokat, akik szeretnének megismerkedni a nálunk lévő állatokkal, szívesen sétáltatnak kutyát és örökbe fogadnák gazdátlan állatunk egyikét.

 

Amennyiben a nálunk töltött idő alatt egy-egy kutyus megtetszik és gondoskodni kívánnak róla, akkor örökbe fogadhatják. Minden kutyánkról elmondható: aranyos, kedves, okos és csak úgy adjuk oda új gazdájának, ha egészséges, megtörtént az orvosi vizsgálata, veszettség elleni oltással és mikrochippel van ellátva.

Jelenleg 67 elhelyezett ebünknek, valamint 1 macskánknak keresünk, az elmúlt két hétben 16 kutyánknak és 6 macskánknak találtunk otthont.

Várunk minden jó szándékú megkeresést és partnere leszünk minden felajánlott együttműködésnek, amelynek eredményeként ismét örökbefogadásnak örülhetünk.

 

Tegyük együtt sikeressé a most szombati nyílt napot is! Az előző nyílt napon 77 látogatót üdvözöltünk. Reméljük látogatói létszámunk most szombaton is eléri, vagy akár meghaladja a két héttel ezelőttit. Egyre több, eddig ismeretlen új állatbarát érdeklődik programunk, tevékenységünk iránt. Bízunk abban, őket is rendszeresen köszönthetjük programunkon. Örömünkre szolgál, hogy nyílt napunk első segítői továbbra is megtisztelnek jelenlétükkel.

 

Ezen a nyílt napon, és hétköznap munkaidőben is fogadunk adományokat, a tél beköszöntével az ólak, kennelek melegítésére főleg szalmabálát, ruhaneműt; ezen kívül várunk a sétáltatáshoz nyakörvet, pórázt, de kutya-, macskaeledelt és kutyakozmetikai szereket is.

 

Köszönjük a telepen elhelyezett állatok számára eddig felajánlott adományokat és a segítő közreműködést.

 

Várunk minden kedves ismerős és ismeretlen állatbarátot, hogy együtt segíthessünk!

 

A gazdira váró állatainkat fotóval együtt megtekintheti honlapunkon.

 

Keresse fel Facebook oldalunkat is!

 

Sallai Anna Mária

Miskolci Állategészségügyi Telep

Telepvezető

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

További cikkek

Legutóbbi bejegyzések

Facebook

Időjárás

Hirdetés

Karikatúra

141694

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

Hazamegy a férj és újságolja a feleségének:
– Képzeld, azt hallottam, hogy a postás egy kivételével minden nőt
lefektetett az utcánkban!
– Igen? Fogadni mernék, hogy az a beképzelt Erzsi lehet az a
szomszédból!

Egy pasi elmegy az orvoshoz:
– Doktor úr, nagy baj van, kényszerképzeteim vannak!
– ?
– Az a rögeszmém, hogy bele kell dugnom a péniszem az
uborkaszeletelőbe!
– Ember, ne tegye! Felírok gyógyszert, jöjjön vissza egy hét múlva!
Egy hét múlva:
– Nos uram, hogy van?
– Köszönöm, prímán. De képzelje, a gyógyszer nem sokat ért, mégis
beleraktam a péniszem az uborkaszeletelőbe!
– Szent ég! És mi történt?
– Kaptam egy fegyelmit. Az uborkaszeletelőt meg elbocsátották.

A kisgyerek meséli lelkendezve:
– Tudod, a mamám nagyon szeret engem.
– Ezt miből gondolod?
– Abból, hogy a papáimat mindig cserélgeti, engem viszont megtart!

– Hallom, összevesztél a feleségeddel. Mi történt?
– Nem tudtunk megegyezni a nyaralással kapcsolatban.
– Hogyhogy?
– Én mindenképpen a Kanári-szigetekre akartam menni, ő meg mindenáron velem akart jönni.

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp

Hirdetés
Hirdetés