Lódi Renáta, az MTI különtudósítója jelenti:
Rio de Janeiro, 2016. szeptember 17., szombat (MTI) – A küldöttség eddigi egyetlen aranyérmese, Tóth Tamás viszi majd a magyar zászlót a riói paralimpia vasárnap esti záróünnepségén, a Maracana Stadionban.
Ezt pénteken este jelentette be a sportolók előtt Szabó László, a Magyar Paralimpiai Bizottság elnöke, aki azt mondta: a döntést nagy tapsvihar fogadta.
A Vasas 24 éves úszója, Tóth Tamás, aki az S9-es sérültségi kategóriában versenyez, négy éve, Londonban két ezüstérmet nyert, itt Rio de Janeiróban pedig a hétfői bronz (100 gyors) után pénteken este első lett 100 méter háton, megszerezve ezzel az első magyar aranyat.
A záróünnepség magyar idő szerint hétfőn hajnali 1 órakor kezdődik.
2026. június. 21. 23:40
A Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) reformja nyomán a korábbi 32 helyett a 2026-os világbajnokságon már 48 csapat küzd a trófeáért. A felszínen ez…










