2026. 06. 22. hétfő

Paulina

1 EUR 352 HUF
1 GBP 407 HUF
Kezdőlap » Hírek » Sport » Az eredeti Forma 1-es Williams versenyautó Magyarországon az Avalon Parkban!
35233

Az eredeti Forma 1-es Williams versenyautó Magyarországon az Avalon Parkban!

Megvásárolták és kiállították Nico Hülkenberg pole pozíciós Forma 1-es versenyautóját Miskolctapolcán

Az első magyar üdítőgyártó cég, amelyik bekapcsolódott a száguldó cirkusz szponzorálásába – úgy döntött, hogy megvásárolja a 2009-2010-es Forma 1-es szezonban támogatott AT&T Williams csapat versenyautóját, hogy azt Miskolctapolcán az idén megnyílt Avalon Parkban kiállítva minden vendég és autó-motorsport rajongó közelről is megtekinthesse. A világklasszis versenyautót Czollner Gyula F1 szakkommentátor leplezte le a mélygarázs bejáratánál kialakított végső helyén.

A piacvezető magyar energiaital-gyártó cég vezetősége úgy döntött, hogy a vállalat nemzetközi sikerének zálogát, a két éven át támogatott Forma 1-es versenyautót szeretné Magyarországra hozni, hogy a cégcsoport legújabb turisztikai beruházásának látogatói testközelből is megcsodálhassák. A miskolctapolcai Avalon Park mélygarázsában kiállított AT&T Williams autó a legmodernebb Forma 1-es versenyautó, mely hazánkban megtekinthető. Korábban csak a kilencvenes évek egyik járműve volt hazánkban. A most Magyarországra érkezett autót olyan nagyszerű Forma 1-es pilóták vezették, mint Rubens Barrichello, Nico Rosberg és az autóval a 2010-es Brazíl nagydíjon pole pozícióból induló Nico Hülkenberg.

„Ez a versenyautó, nem csak a Forma 1, hanem immár a cég történelmének is egy darabja, amelyre igen büszkék vagyunk. Az autó nagyon sokat jelent számunkra, hisz a nemzetközi piacokon elért gyors export sikereinket és a márka ismertségét a Forma 1-es sportág támogatása hozta meg számunkra. Szerettük volna, ha az autó-motor sportág rajongóinak is lehetősége lenne, hogy testközelből is megismerkedjenek egy Forma 1-es versenyautóval. Erre korábban nem volt lehetőség, hiába ad otthont a szezon egyik versenyének Magyarország a Hungaroringen és bárhol a világon testközelből csak itt nálunk az Avalon Parkban lehet megtekinteni.” –nyilatkozta Tóth Eszter Anna, az üdítőital gyártó cég PR igazgatója.

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

További cikkek

Legutóbbi bejegyzések

Facebook

Időjárás

Hirdetés

Karikatúra

143150

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

1) Folyton hazudozik
——————–
– Kisfiam, mi lesz így belőled, hogy folyton csak hazudozol?
– Ha ügyetlen vagyok börtöntöltelék, ha ügyes vagyok meteorológus,
ha nagyon ügyes vagyok, politikus.

—————–
2) Gyógyszertáras
—————–
– Hogy hívják a jóllakott gyógyszertárost?
– ???
– Telepatikus.

————–
3) Kéményseprő
————–
– Jean, hallotta, hogy tegnap elütöttek egy kéményseprőt?
– Hát ez rettenetes! Már a háztetőn sincs biztonságban az ember!

————
4) Pofaverés
————
– Ki verte így össze a pofádat?
– Tegnap kivételesen józanul mentem haza az éjjel, és a feleségem nem
ismert meg.

—————-
5) Kedvenc tárgy
—————-
Pistikét a suliról faggatja a szomszéd néni:
– És melyik a kedvenc tárgyad az iskolában?
– A csengő.

 

A kisgyerek meséli lelkendezve:
– Tudod, a mamám nagyon szeret engem.
– Ezt miből gondolod?
– Abból, hogy a papáimat mindig cserélgeti, engem viszont megtart!

– Hallom, összevesztél a feleségeddel. Mi történt?
– Nem tudtunk megegyezni a nyaralással kapcsolatban.
– Hogyhogy?
– Én mindenképpen a Kanári-szigetekre akartam menni, ő meg mindenáron velem akart jönni.

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp

Hirdetés
Hirdetés