2026. 05. 1. péntek

Fülöp, Jakab

1 EUR 365 HUF
1 GBP 421 HUF
Kezdőlap » Hírek » B.A.Z.-megyei hírek » Tájékoztató a zöldhulladék gyűjtésének szüneteltetéséről
royal_magazin_PNG

Tájékoztató a zöldhulladék gyűjtésének szüneteltetéséről

A MiReHuKöz Nonprofit Kft. ezúton tájékoztatja a Tisztelt Lakosságot, hogy a házhoz menő zöldhulladék gyűjtését az időjárási viszonyokra való tekintettel 2015. október 30-tól szünetelteti.
Felhívjuk figyelmüket, hogy a zöld zsák biológiailag gyorsan lebomló anyagból készült, ezért az utolsó gyűjtési napon cserezsákokat már nem biztosítunk a lakosság részére.
A zöldhulladék gyűjtésének időpontjairól a www.mirehukoz.hu weboldalon a település nevére kattintva, a hulladéknaptárból tájékozódhatnak.
A szüneteltetési időszakban a lakosságnak továbbra is lehetősége van a háztartásukban keletkezett zöldhulladékot térítésmentesen elhelyezni a hulladékudvarok egyikében. Ezúton kérjük Önöket, hogy amennyiben igénybe kívánják venni a hulladékudvart, szíveskedjenek lakcímkártyát, személyi igazolványt, valamint a hulladékgazdálkodási közszolgáltatási díj (társasházak és lakásszövetkezetek esetén a közös költség) megfizetéséről szóló csekkszelvényt vagy befizetési bizonylatot magukkal vinni, melyeket a beszállításkor a hulladék átvevőnek be kell mutatni.
Az igazolványok és a befizetés bizonyítására szolgáló dokumentumok hiányában az átvételt a hatályos jogszabályok előírásai értelmében meg kell tagadnunk!
A nagyobb mennyiségű zöldhulladékot – térítési díj ellenében – Hejőpapi Regionális Hulladékkezelő Központban üzemelő Komposztáló telepen is átvesszük.
A 2016. évi zöldhulladék gyűjtési akciót – az időjárási viszonyok figyelembevételével -várhatóan 2016 áprilisában indítjuk újra. A pontos gyűjtési időpontokról a későbbiekben fogjuk a Tisztelt Lakosságot értesíteni.

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

További cikkek

Legutóbbi bejegyzések

Facebook

Időjárás

Hirdetés

Karikatúra

141694

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

Hazamegy a férj és újságolja a feleségének:
– Képzeld, azt hallottam, hogy a postás egy kivételével minden nőt
lefektetett az utcánkban!
– Igen? Fogadni mernék, hogy az a beképzelt Erzsi lehet az a
szomszédból!

Egy pasi elmegy az orvoshoz:
– Doktor úr, nagy baj van, kényszerképzeteim vannak!
– ?
– Az a rögeszmém, hogy bele kell dugnom a péniszem az
uborkaszeletelőbe!
– Ember, ne tegye! Felírok gyógyszert, jöjjön vissza egy hét múlva!
Egy hét múlva:
– Nos uram, hogy van?
– Köszönöm, prímán. De képzelje, a gyógyszer nem sokat ért, mégis
beleraktam a péniszem az uborkaszeletelőbe!
– Szent ég! És mi történt?
– Kaptam egy fegyelmit. Az uborkaszeletelőt meg elbocsátották.

A kisgyerek meséli lelkendezve:
– Tudod, a mamám nagyon szeret engem.
– Ezt miből gondolod?
– Abból, hogy a papáimat mindig cserélgeti, engem viszont megtart!

– Hallom, összevesztél a feleségeddel. Mi történt?
– Nem tudtunk megegyezni a nyaralással kapcsolatban.
– Hogyhogy?
– Én mindenképpen a Kanári-szigetekre akartam menni, ő meg mindenáron velem akart jönni.

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp

Hirdetés
Hirdetés