Illegális bevándorlók szállnak fel buszokra a fővárosi Keleti pályaudvarnál 2015. szeptember 5-én éjjel. A központi operatív törzs úgy döntött, hogy az éjszaka folyamán autóbuszokat vezényel a Keleti pályaudvarhoz és a M1-es autópályához, és felajánlják az ott tartózkodó bevándorlóknak, hogy a hegyeshalmi határátlépési ponthoz szállítják őket. Ausztria a szükséghelyzet miatt beengedi a Magyarországról érkező migránsokat. MTI Fotó: Balogh Zoltán
2026. június. 18. 20:30
a Humán Versenyképességi Executive Business Summit 2026 konferencián
elhangzottakkal kapcsolatban
„A Humán Versenyképességi Executive Business Sum…










