A Szimbiózis Alapítvány Baráthegyi Majorságának – faültetéssel egybekötött- nyílt napjára meghívja a Miskolci Önkormányzati Rendészeti dolgozókat, kedden.
10.00-10.15: vendégvárás a kemencénél
10.15-10.40: az alapítvány bemutatása- Jakubinyi László, elnök
10.40-10.45: a parlagfű mentesítési pályázat ismertetése- Bohus Viktória, projektgazda
10.45-11.45: a Baráthegyi Majorság megtekintése
11.45-11.55: faültetés
2026. június. 21. 23:20
Miközben Magyarország lakossága évtizedek óta csökken, a beépített területek folyamatosan terjeszkednek. Az elmúlt öt évben új lakóterületek, nagy kit…










