2026. 06. 22. hétfő

Paulina

1 EUR 353 HUF
1 GBP 407 HUF
Kezdőlap » Hírek » Kék-Hírek » Körözöttek rendőrkézen Borsod-Abaúj-Zemplén megyében
31148

Körözöttek rendőrkézen Borsod-Abaúj-Zemplén megyében

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság rendőri szervei egy nap leforgása alatt öt elfogatóparancs hatálya alatt álló, körözött személyt fogtak el és vettek őrizetbe.

Az Edelényi Rendőrkapitányság munkatársai 2015. április 11-én 8 óra 50 perckor fogták el K. Emil 33 éves szendrőládi lakost, akit a Kazincbarcikai Járásbíróság garázdaság bűntett elkövetése miatt keresett. Ezt követően a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság Mélységi Ellenőrzési és Közterületi Támogató Osztály járőrei 11 óra 35 perckor lakásáról állították elő az Ózdi Rendőrkapitányságra É. Imre 51 éves borsodnádasdi lakost, akivel szemben az Ózdi Járásbíróság lopás bűntett elkövetése miatt adott ki elfogatóparancsot.

A kazincbarcikai rendőrök előbb 13 óra 20 perckor L. Dávid 18 éves füzéri lakost, majd 19 óra 25 perckor H. Gábor kazincbarcikai illetőségű személyt fogták el, bilincselték meg és állították elő. Előbbit a Miskolci Járásbíróság garázdaság bűntett, míg utóbbit a Hódmezővásárhelyi Járásbíróság csalás bűntett elkövetése miatt kereste.

A Miskolci Rendőrkapitányság munkatársai 2015. április 11-én 19 óra 10 perckor vonták intézkedés alá a 20 éves helyi Cs. Dávidot, akit a Miskolci Járásbíróság zaklatás vétség elkövetése miatt keresett.

Az elfogatóparancs hatálya alatt álló, körözött személyeket az illetékes rendőrkapitányságok bűnügyi őrizetbe vették.

– Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság –

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

További cikkek

Legutóbbi bejegyzések

Facebook

Időjárás

Hirdetés

Karikatúra

143099

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

Hazamegy a férj és újságolja a feleségének:
– Képzeld, azt hallottam, hogy a postás egy kivételével minden nőt
lefektetett az utcánkban!
– Igen? Fogadni mernék, hogy az a beképzelt Erzsi lehet az a
szomszédból!

Egy pasi elmegy az orvoshoz:
– Doktor úr, nagy baj van, kényszerképzeteim vannak!
– ?
– Az a rögeszmém, hogy bele kell dugnom a péniszem az
uborkaszeletelőbe!
– Ember, ne tegye! Felírok gyógyszert, jöjjön vissza egy hét múlva!
Egy hét múlva:
– Nos uram, hogy van?
– Köszönöm, prímán. De képzelje, a gyógyszer nem sokat ért, mégis
beleraktam a péniszem az uborkaszeletelőbe!
– Szent ég! És mi történt?
– Kaptam egy fegyelmit. Az uborkaszeletelőt meg elbocsátották.

A kisgyerek meséli lelkendezve:
– Tudod, a mamám nagyon szeret engem.
– Ezt miből gondolod?
– Abból, hogy a papáimat mindig cserélgeti, engem viszont megtart!

– Hallom, összevesztél a feleségeddel. Mi történt?
– Nem tudtunk megegyezni a nyaralással kapcsolatban.
– Hogyhogy?
– Én mindenképpen a Kanári-szigetekre akartam menni, ő meg mindenáron velem akart jönni.

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp

Hirdetés
Hirdetés