Ezúton szeretnénk tájékoztatni minden érintettet, hogy Szivics Tomiszláv és a DVTK megállapodott arról, hogy a köztük jelenleg fennálló szerződés időtartamát nem hosszabbítják meg, így nyártól új szakember irányíthatja majd a Diósgyőr labdarúgó csapatát.
Bár a felek korábban abban állapodtak meg, hogy egyelőre ezt nem hozzák nyilvánosságra, a sajtóban megjelent találgatásoknak köszönhetően kialakult helyzet miatt indokoltnak tartjuk, hogy mégis beszámoljunk a döntésről.
Hangsúlyozzuk, hogy a DVTK vezetőedzője változatlanul Szivics Tomiszláv.
Szivics Tomiszláv, és a DVTK vezetése
2026. június. 21. 23:40
A Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) reformja nyomán a korábbi 32 helyett a 2026-os világbajnokságon már 48 csapat küzd a trófeáért. A felszínen ez…










