A kazincbarcikai halgazdálkodással kapcsolatban tartanak lakossági fórumot március 4-én – szerdán – délután három órától.
A fórum keretében az érdeklődők részletes tájékoztatást kapnak az önkormányzati halgazdálkodás aktuális helyzetével, a haltelepítések tervezett rendjével és a területei jegyek értékesítésével kapcsolatban.
A rendezvény helyszíne a Kazincbarcikai Polgármesteri Hivatal földszinti tanácskozója lesz; a szervezők minden érdeklődőt szeretettel várnak.
2026. június. 20. 22:40
A II. Rákóczi Ferenc Könyvtár Központi Könyvtárában (Miskolc, Görgey u. 11.) már a nyári szünet első két hónapjában sem feledkezik meg a legkisebb olv…










