2026. 06. 24. szerda

Iván

1 EUR 355 HUF
1 GBP 411 HUF
Kezdőlap » Hírek » Kék-Hírek » Edelényi „leSZERelő”
29945

Edelényi „leSZERelő”

Az Edelény Kistérség Többcélú Társulása Kábítószerügyi Egyeztető Fórum felkérésére élménypedagógiai és személyiségfejlesztő foglalkozást tartott fiatalok részére az Edelényi Rendőrkapitányság drogprevenciós összekötője.

Szabó Péter r. főtörzsőrmester 2015. február 1-jén a „leSZERelő” nevű program keretében már negyedik alkalommal „foglalta le” több órában a helyi közösségi házban megjelent fiatalokat. A rendezvény lebonyolításában Vajó Gábor Márk a közösségi ház vezetője és munkatársai segítették a prevenciós szakember munkáját.

A program célja az volt, hogy a délutáni és esti órákban (18 óra és 22 óra között) a fiatalok, a csellengés, a”bandázás” illetve alkohol valamint egyéb káros anyagok fogyasztása helyett, kontrollált környezetben, szakemberek segítségével különböző személyiségfejlesztő, játékos programok során ismerjék meg pozitív képességeiket, értékeiket. A feladatokba fűzve, azokhoz kapcsolódóan a résztvevők számára szinte észrevétlenné vált a bűnmegelőzési célzatú információk befogadása.

A tréningen, a fiatalok kreatívan és aktívan vágtak neki a nyomozó által összeállított logikai és ügyességi feladatoknak. A diákok hamar rájöttek arra, hogy csak csapatban és összehangoltan lesznek képesek venni az akadályokat.

Az estébe nyúló programban a trénerek 14 fő 12-18 év közötti diákkal foglalkoztak, akik végül a közlekedés biztonságát elősegítő eszközöket is kaptak ajándékul.

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

További cikkek

Legutóbbi bejegyzések

Facebook

Időjárás

Hirdetés

Karikatúra

143150

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

1) Folyton hazudozik
——————–
– Kisfiam, mi lesz így belőled, hogy folyton csak hazudozol?
– Ha ügyetlen vagyok börtöntöltelék, ha ügyes vagyok meteorológus,
ha nagyon ügyes vagyok, politikus.

—————–
2) Gyógyszertáras
—————–
– Hogy hívják a jóllakott gyógyszertárost?
– ???
– Telepatikus.

————–
3) Kéményseprő
————–
– Jean, hallotta, hogy tegnap elütöttek egy kéményseprőt?
– Hát ez rettenetes! Már a háztetőn sincs biztonságban az ember!

————
4) Pofaverés
————
– Ki verte így össze a pofádat?
– Tegnap kivételesen józanul mentem haza az éjjel, és a feleségem nem
ismert meg.

—————-
5) Kedvenc tárgy
—————-
Pistikét a suliról faggatja a szomszéd néni:
– És melyik a kedvenc tárgyad az iskolában?
– A csengő.

 

A kisgyerek meséli lelkendezve:
– Tudod, a mamám nagyon szeret engem.
– Ezt miből gondolod?
– Abból, hogy a papáimat mindig cserélgeti, engem viszont megtart!

– Hallom, összevesztél a feleségeddel. Mi történt?
– Nem tudtunk megegyezni a nyaralással kapcsolatban.
– Hogyhogy?
– Én mindenképpen a Kanári-szigetekre akartam menni, ő meg mindenáron velem akart jönni.

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp

Hirdetés
Hirdetés