A férfiakat is megelőzve, a bükkábrányi Sebők Klaudia nyerte meg a jubileumi, huszadik Szilveszteri futóbuli hosszabbik, 9 kilométeres versenyszámát Szentléleken. Az erősebb nem legjobbja a Nagykovácsiban élő Telek Péter lett. Futamgyőztesekként ők, s a 4,5 km-en első gesztelyi Ember Géza szavazhatott a szerintük legjobbnak tartott jelmezben futókra. Mivel azonban hármas holtverseny alakult ki, a második helyezettek voksai döntöttek. Így végül a „piros pöttyös Túró Rudi” jelmezébe öltözött miskolci Rakaczki Péter vehette át jutalmul a díszes serleget a Szentléleki Vendégházat üzemeltető Jacsó Tibortól, a „Mikulás” Pallos Zoltán és a „magyar olajmágnás” Kovács Attila Gábor előtt.
2026. június. 21. 23:40
A Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) reformja nyomán a korábbi 32 helyett a 2026-os világbajnokságon már 48 csapat küzd a trófeáért. A felszínen ez…










