A Külgazdasági és Külügyminisztériumban (KKM) nem tudnak az Egyesült Államok kormánya által bevezetett beutazási tilalommal érintett emberről, ezért a tárca felszólítja az erről cikkező HVG-t: hozza nyilvánosságra a birtokában lévő információkat, hogy megtehessék a szükséges lépéseket.
Mindezt Fülöp Judit, a KKM sajtófőnöke közölte csütörtökön az MTI-vel, miután a HVG friss számában arról írt: a KKM egyik vezető tisztségviselője is szerepel az Egyesült Államokból kitiltott kormányzati és kormányközeli személyek között. A hetilap információi szerint a „kitiltott külügyér” új ember a minisztériumban, nemrég került Szijjártó Péter miniszter stábjával a tárca kötelékébe.
2026. június. 18. 20:30
a Humán Versenyképességi Executive Business Summit 2026 konferencián
elhangzottakkal kapcsolatban
„A Humán Versenyképességi Executive Business Sum…










