A Magyar Nemzeti Üdülési Alapítvány, valamint Miskolc Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala tisztelettel meghívja a sajtó képviselőit az Erzsébet-program eredményeit bemutató közös sajtótájékoztatójára. A sajtótájékoztatón Guller Zoltán, a Magyar Nemzeti Üdülési Alapítvány kuratóriumának elnöke, Török Dezső, a megyei közgyűlés Pénzügyi, Terület- és Vidékfejlesztési és Koordinációs Bizottságának elnöke, valamint Kiss Gábor alpolgármester értékeli az Erzsébet-program eddigi eredményeit.
2026. június. 23. 00:04
A magyar gazdaság következő időszakáról beszélt Kapitány István az MVÜK onlyCEO vállalatvezetői közösségében
Vezetői párbeszéd a magyar gazdaság jö…










