2026. 04. 18. szombat

Andrea, Ilma

1 EUR 363 HUF
1 GBP 416 HUF
Kezdőlap » Hírek » Kék-Hírek » Az elmúlt 24 óra számokban – Rendőrségi hírek Borsodból
royal_magazin_PNG

Az elmúlt 24 óra számokban – Rendőrségi hírek Borsodból

 Összefoglaló Borsod-Abaúj-Zemplén megye 2014. március 21-én történt rendőrségi eseményeiből. A Tiszaújvárosi Rendőrkapitányság garázdaság bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást, mert 2014. március 21-én 0 óra 30 perckor Mezőcsát egyik utcájában – előzetes szóváltást követően – a 16 éves H. Barnabás, a 17 éves B. Tamás és a 16 éves F. Erik mezőcsáti lakosok többször megütötték, bántalmazták egy közös, helyben lakó ismerősüket.

Időközben a támadók és a sértett ismerősei is megjelentek a helyszínen, ahol újabb szóváltást követően B. Violetta 21 éves, B. Valentina 19 éves, H. Lászlóné 36 éves és R. Renáta 25 éves szintén helyi lakosok is összeverekedtek.

A kihívóan közösségellenes, erőszakos magatartást tanúsító, másokban megbotránkozást és riadalmat keltő garázdákat a Tiszaújvárosi Rendőrkapitányság kiérkező járőrei elfogták és a rendőrkapitányságra előállították.

A megye rendőri szervei 2014. március 21-én négy személyt vettek szabálysértési őrizetbe.

A Miskolci és a Tiszaújvárosi Rendőrkapitányság egy-egy fővel tulajdon elleni szabálysértés, míg a Szerencsi Rendőrkapitányság egy-egy férfivel járművezetés az eltiltás hatálya alatt, illetve garázdaság szabálysértés elkövetése miatt hozott személyi szabadságot korlátozó határozatot.

Az illetékes rendőrkapitányságok a szabálysértési őrizetbe vett személyeket gyorsított eljárásban, 72 órán belül állítják bíróság elé.

Az említett ügyeken túl a Miskolci Rendőrkapitányság további egy személyt vett őrizetbe, akivel szemben a hatóság elfogatóparancsot bocsátott ki, míg hozzátartozók közötti erőszak miatt egy esetben alkalmazott ideiglenes megelőző távoltartást a Tiszaújvárosi Rendőrkapitányság.

Borsod-Abaúj-Zemplén megyében az elmúlt 24 órában két személyi sérüléssel végződő közúti közlekedési baleset történt, anyagi kárral járó ütközés hat esetben jutott a rendőrség tudomására.

– Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság –

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

További cikkek

Legutóbbi bejegyzések

Facebook

Időjárás

Hirdetés

Karikatúra

141310

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

Hazamegy a férj és újságolja a feleségének:
– Képzeld, azt hallottam, hogy a postás egy kivételével minden nőt
lefektetett az utcánkban!
– Igen? Fogadni mernék, hogy az a beképzelt Erzsi lehet az a
szomszédból!

Egy pasi elmegy az orvoshoz:
– Doktor úr, nagy baj van, kényszerképzeteim vannak!
– ?
– Az a rögeszmém, hogy bele kell dugnom a péniszem az
uborkaszeletelőbe!
– Ember, ne tegye! Felírok gyógyszert, jöjjön vissza egy hét múlva!
Egy hét múlva:
– Nos uram, hogy van?
– Köszönöm, prímán. De képzelje, a gyógyszer nem sokat ért, mégis
beleraktam a péniszem az uborkaszeletelőbe!
– Szent ég! És mi történt?
– Kaptam egy fegyelmit. Az uborkaszeletelőt meg elbocsátották.

A kisgyerek meséli lelkendezve:
– Tudod, a mamám nagyon szeret engem.
– Ezt miből gondolod?
– Abból, hogy a papáimat mindig cserélgeti, engem viszont megtart!

– Hallom, összevesztél a feleségeddel. Mi történt?
– Nem tudtunk megegyezni a nyaralással kapcsolatban.
– Hogyhogy?
– Én mindenképpen a Kanári-szigetekre akartam menni, ő meg mindenáron velem akart jönni.

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp

Hirdetés
Hirdetés