Egy 460 m2 alapterületű üzemcsarnok ( a volt Vasipari KTSZ. telephelye) került a napokban harsányi önkormányzat tulajdonába, melyben a település vezetése egy biomassza előállító üzem létrehozását tervezi.
2026. június. 23. 00:04
A magyar gazdaság következő időszakáról beszélt Kapitány István az MVÜK onlyCEO vállalatvezetői közösségében
Vezetői párbeszéd a magyar gazdaság jö…










