A Kormány a mai ülésén döntött a Nemzeti Turistaház-fejlesztési Program megvalósításáról. A Kormány célja a felelős és gondos vagyonkezelés az állami ingatlanokon, a turistaútvonal rendszerhez kapcsolódó szállás, infrastruktúra megteremtése, a túrázáshoz, természetjáráshoz kapcsolódó szolgáltatások kialakítása és azok magas színvonalának biztosítása. Ezen belül döntött arról, hogy a 2014/15. évben a fenti program keretében legkevesebb 30 turistaház fejlesztését, felújítását végzi el.
2026. június. 18. 20:30
a Humán Versenyképességi Executive Business Summit 2026 konferencián
elhangzottakkal kapcsolatban
„A Humán Versenyképességi Executive Business Sum…










