2026. 04. 17. péntek

Rudolf

1 EUR 365 HUF
1 GBP 419 HUF
Kezdőlap » Életmód / Medicina » Medicina » Segíts te is nekem!
23004

Segíts te is nekem!

Először arra gondoltam, amikor felhívta egy barátom a figyelmemet a facebookon megjelent anyagra, hogy ez is valami ősrégi levél, ami évek óta kering a neten, s lehet, hogy pont az érintettek nem tudnak róla. Sajnos ezt már többször megtapasztaltuk.Viszont amikor meggyőződtem az anyag valódiságáról, s Zalán és családja harcáról, erőfeszítéséről, szívbemarkoló történetükről, akkor úgy döntöttem nem csupán a közösségi oldalon osztom meg, hanem hírportálunkon is közreadom, hiszen sok ezer olvasónk közül bizonyára akadnak olyanok akik anyagi vagy tárgyi segítséget is tudnak nyújtani a családnak.

„Zalán vagyok. Még csak 8 hónapos, de az életem veszélyben van. Daganatok nőttek a szemeimben, amik nem csak a látásomat, de az életemet is veszélyeztetik. Ezek a szörnyek a szemeiben rosszindulatú idegdaganatok, amik kezelés nélkül 2 éven belül megölnének!
Szüleim és orvosaim mindent megtesznek a gyógyulásomért, de sajnos ez nem elég! Nagyon sok pénzbe kerül a gyógyíttatásom. Az utazások, az étrend kiegészítők és gyógyszereim súlyos összegekbe kerülnek!
Kérlek, lehetőségeidhez mérten támogass engem!
Anyukám bankszámlaszáma: 10918001-00000031-22220000 Pintér Enikő Kérlek a megjegyzés rovatban tüntesd fel, hogy „Adomány Zalán gyógyulásáért”. Paypal: enikopinter35@freemail.hu
Tárgyadományokat is szívesen fogadnak szüleim, leginkább olyanokat, amik nekem valók. Ruhák, bébiételek, babaholmik, illetve élelmiszer, gyümölcs, hogy rám több pénzük maradjon! Kupakokat is gyűjtünk!! Akárhogy is támogatsz, nagyon szépen köszönöm!
Ha néha eszedbe jutok, kérlek oszd meg az oldalam a közösségi oldalon, illetve látogass el friss hírekért a http://zalan2013.wordpress.com/ oldalra!”

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

Turbózzuk fel magunkat tavaszra!
Így szállj szembe a tavaszi fáradtsággal! Megérkezett a tavasz, hétvégén itt az óraátállítás és a nyári időszámítás is. Azt várnánk, hogy a hosszab…

További cikkek

Legutóbbi bejegyzések

Facebook

Időjárás

Hirdetés

Karikatúra

141310

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

Hazamegy a férj és újságolja a feleségének:
– Képzeld, azt hallottam, hogy a postás egy kivételével minden nőt
lefektetett az utcánkban!
– Igen? Fogadni mernék, hogy az a beképzelt Erzsi lehet az a
szomszédból!

Egy pasi elmegy az orvoshoz:
– Doktor úr, nagy baj van, kényszerképzeteim vannak!
– ?
– Az a rögeszmém, hogy bele kell dugnom a péniszem az
uborkaszeletelőbe!
– Ember, ne tegye! Felírok gyógyszert, jöjjön vissza egy hét múlva!
Egy hét múlva:
– Nos uram, hogy van?
– Köszönöm, prímán. De képzelje, a gyógyszer nem sokat ért, mégis
beleraktam a péniszem az uborkaszeletelőbe!
– Szent ég! És mi történt?
– Kaptam egy fegyelmit. Az uborkaszeletelőt meg elbocsátották.

A kisgyerek meséli lelkendezve:
– Tudod, a mamám nagyon szeret engem.
– Ezt miből gondolod?
– Abból, hogy a papáimat mindig cserélgeti, engem viszont megtart!

– Hallom, összevesztél a feleségeddel. Mi történt?
– Nem tudtunk megegyezni a nyaralással kapcsolatban.
– Hogyhogy?
– Én mindenképpen a Kanári-szigetekre akartam menni, ő meg mindenáron velem akart jönni.

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp

Hirdetés
Hirdetés