Az Ökológiai Intézet Alapítványnál Fenntartható Fejlődés Klubot indítunk. Január 21-én, kedden, 17 órától kezdődően Gyulai Iván, az alapítvány igazgatója tartja a nyitó előadást, Miről szól a fenntartható fejlődés? címmel.
A további alkalmakon az ökologikus építészetről, passzív házakról, zöld háztartásvezetésről, a fenntartható közlekedés lehetőségeiről, az ökológiai fogyasztóvédelemről lesz szó.
A klubnapokat Miskolcon, a Kossuth utca 13. sz. 1. emeletén szervezzük, ahová minden érdeklődőt szeretettel várnunk!
2026. június. 21. 23:20
Miközben Magyarország lakossága évtizedek óta csökken, a beépített területek folyamatosan terjeszkednek. Az elmúlt öt évben új lakóterületek, nagy kit…










