Az 1956-os forradalom 57.évfordulója alkalmából a Borsod – Abaúj – Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórházban a Tóth Ilona Orvosszálló falán elhelyezett emléktáblánál koszorúzási ünnepségen ma délelőtt a hagyományoknak megfelelően dr. Csiba gábor főigazgató főorvos üdvözölte a megjelenteket. Az ünnepi beszédet dr. Bende Sándor osztályvezető főorvos mondta a koszorúzás előtt.
2026. június. 20. 22:40
A II. Rákóczi Ferenc Könyvtár Központi Könyvtárában (Miskolc, Görgey u. 11.) már a nyári szünet első két hónapjában sem feledkezik meg a legkisebb olv…










