2026. 06. 23. kedd

Zoltán

1 EUR 355 HUF
1 GBP 411 HUF
Kezdőlap » Hírek » Hírek » A hétvégén is több helyen lesz élénk a szél
royal_magazin_PNG

A hétvégén is több helyen lesz élénk a szél

 A hétvégén elszórtan lehet egy kis eső, de több helyen megélénkül, néhol meg is erősödik majd a szél. A leghidegebb órákban néhol 3 Celsius-fok körül alakul a hőmérséklet, a nappali maximumok 15 és 22 fok között alakulnak majd – olvasható az Országos Meteorológiai Szolgálat csütörtökön az MTI-hez eljuttatott országos, középtávú előrejelzésében. Pénteken az ország nagy részén több órára kisüt a nap, délutántól főként a Dunántúl északi felén növekszik meg erősebben a felhőzet, s ott kisebb eső is lehet. Az északnyugati szél napközben helyenként élénk lesz. A legalacsonyabb hőmérséklet 3 és 9 fok között alakul, s néhol – délnyugaton és az Északi-középhegység völgyeiben – talaj menti fagyra is számítani kell. A legmagasabb nappali hőmérséklet 16 és 21 fok között várható.

Szombaton az északnyugati, északi szél főként a nyugati és a középső tájakon több helyen megerősödik. Több órára kisüt a nap, elszórtan – nagyobb eséllyel a keleti országrészben – alakulnak ki záporok. A leghidegebb órákban 6 és 11 fok között, míg nappal 16 és 22 fok között alakul a hőmérséklet.

Vasárnap is több helyen megélénkül az északnyugati, északi szél. Számottevő csapadék nem valószínű, de a hosszabb napos időszakok mellett a nap második felében észak felől vastagabb, de nem zárt felhőzet érkezik az ország fölé. A minimum-hőmérséklet 5 és 10 fok között valószínű, míg napközben várhatóan 15-19 fokig melegszik a levegő – olvasható az előrejelzésben.

– MTI –

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

További cikkek

Legutóbbi bejegyzések

Facebook

Időjárás

Hirdetés

Karikatúra

143150

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

1) Folyton hazudozik
——————–
– Kisfiam, mi lesz így belőled, hogy folyton csak hazudozol?
– Ha ügyetlen vagyok börtöntöltelék, ha ügyes vagyok meteorológus,
ha nagyon ügyes vagyok, politikus.

—————–
2) Gyógyszertáras
—————–
– Hogy hívják a jóllakott gyógyszertárost?
– ???
– Telepatikus.

————–
3) Kéményseprő
————–
– Jean, hallotta, hogy tegnap elütöttek egy kéményseprőt?
– Hát ez rettenetes! Már a háztetőn sincs biztonságban az ember!

————
4) Pofaverés
————
– Ki verte így össze a pofádat?
– Tegnap kivételesen józanul mentem haza az éjjel, és a feleségem nem
ismert meg.

—————-
5) Kedvenc tárgy
—————-
Pistikét a suliról faggatja a szomszéd néni:
– És melyik a kedvenc tárgyad az iskolában?
– A csengő.

 

A kisgyerek meséli lelkendezve:
– Tudod, a mamám nagyon szeret engem.
– Ezt miből gondolod?
– Abból, hogy a papáimat mindig cserélgeti, engem viszont megtart!

– Hallom, összevesztél a feleségeddel. Mi történt?
– Nem tudtunk megegyezni a nyaralással kapcsolatban.
– Hogyhogy?
– Én mindenképpen a Kanári-szigetekre akartam menni, ő meg mindenáron velem akart jönni.

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp

Hirdetés
Hirdetés