Dr. Tóth László, a Belügyminisztérium gazdasági és informatikai helyettes államtitkára és Schmehl János, a büntetés-végrehajtás országos parancsnokának biztonsági és fogvatartási helyettese átadja a Hajdú-Bihar Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet fogvatartotti munkáltatással felújított bástyafalát és sétaudvarát, holnap 11 órakor Debrecenben.
2026. június. 18. 20:30
a Humán Versenyképességi Executive Business Summit 2026 konferencián
elhangzottakkal kapcsolatban
„A Humán Versenyképességi Executive Business Sum…










