Szikszón létesít üzemet a németországi REDO Water System Kft. A beruházás ünnepélyes alapkőletétele 2013. június 12-én szerdán 11. órakor lesz. Ünnepi köszöntőt mond dr. Kovács Zoltán, EMET Társadalmi felzárkóztatásért felelős államtitkár, dr. Mengyi Roland, B-A-Z megyei Közgyűlés elnöke, országgyűlési képviselő, Füzesséri József, Szikszó polgármestere, Galambodi Attila, REDO Water System Kft. ügyvezetője.
2026. június. 23. 00:04
A magyar gazdaság következő időszakáról beszélt Kapitány István az MVÜK onlyCEO vállalatvezetői közösségében
Vezetői párbeszéd a magyar gazdaság jö…










