A Szimbiózis Alapítvány életében ismét egy jeles nap következik pénteken.
Baráthegyi Majorságunkban 2×4 napra az egész országból 20 főt fogadtunk egy ingyenes képzési programra. Az érdeklődők megtanulhattak kecskét tartani és kecskesajtot készíteni. A képzésükbe természetesen majorságunkban dolgozó fogyatékossággal élők is aktívan részt vettek, hiszen egyes munkafázisoknak már jeles szekértői. (Sajtmesterünk és két sajtkészítő segítője is megváltozott munkaképességű személy!)
A kiválasztás során szempont volt, hogy a jelentkezők egy-egy társintézményben vagy saját családjuk és környezetük életminőségét, megélhetését próbálják javítani.
A vizsgán természetesen sajtok kóstolása és tesztkérdések is lesznek.
2026. június. 23. 00:04
A magyar gazdaság következő időszakáról beszélt Kapitány István az MVÜK onlyCEO vállalatvezetői közösségében
Vezetői párbeszéd a magyar gazdaság jö…










