Véget ért az Észak-keleti Liga Kupa Gyermek II. Vízilabda Bajnokság.
Kazincbarcika város csapata, a KSK DELFIN nagyon sportszerű szerepléssel a 4. helyet szerezte meg – adta hírül a klub egyik képviselője.
A klubvezetés és a szülők nagyon büszkék az elért eredményre, és a sportszakma is gratulál a gyerekeknek és edzőiknek!
2026. június. 21. 23:40
A Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) reformja nyomán a korábbi 32 helyett a 2026-os világbajnokságon már 48 csapat küzd a trófeáért. A felszínen ez…










