2026. 05. 9. szombat

Gergely

1 EUR 356 HUF
1 GBP 412 HUF
Kezdőlap » Hírek » Kék-Hírek » Lezárt ügyek: Előzetesben a kurityáni rablók
royal_magazin_PNG

Lezárt ügyek: Előzetesben a kurityáni rablók

A nyomozás eredményeként a rendőrség elfogta és bűnügyi őrizetbe vette azokat a rablókat, akik kurityáni otthonában támadtak rá egy idős férfire. A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság jelentős értékre, felfegyverkezve, csoportosan elkövetett rablás és más bűncselekmények miatt folytatott nyomozást lezárta és az iratokat vádemelési javaslattal megküldte az ügyészségnek. A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság csoportosan elkövetett rablás gyanúja miatt indított eljárást 2011. július 7-én. A nagy erőkkel megindult nyomozás adatai alapján egy kurityáni lakóházba az éjszakai órákban, az akkor még ismeretlen elkövetők behatoltak. A 73 éves egyedül élő férfi felébredt a zajra, átment a másik helységbe, ahol a maszkot viselő alakok, elemlámpák fényénél éppen kutattak. Az idős férfit egy teleszkópos fémbottal azonnal ütlegelni kezdték és pénzt követeltek tőle. A földre került sértettet a zsákmánnyal menekülő támadók magára hagyták. Az idős férfi a bántalmazás során maradandó sérüléseket szenvedett.

A mintegy fél éves mindenre kiterjedő nyomozás eredményeként 2012. február elején a rendőrök beazonosították és elfogták a rablókat. A 21 éves B. József, a 25 éves P. Gergő és a 31 éves V. Sándor megalapozottan gyanúsítható jelentős értékre, felfegyverkezve, csoportosan elkövetett rablás és más bűncselekmények elkövetésével. A rendőrség bűnügyi őrizetbe vette az elkövetőket, egyben előterjesztésére, ügyészi indítványra a bíróság elrendelte előzetes letartóztatásukat.

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság az ügyben indított nyomozást lezárta és az iratokat vádemelési javaslattal megküldte az ügyészségnek.

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság vezetője a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható személyek kilétének megállapítását vagy elfogását közvetlenül elősegítő részére 2011. július 14-én 200.000 forint nyomravezetői díjat tűzött ki, amit ezúton visszavon.

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

További cikkek

Legutóbbi bejegyzések

Facebook

Időjárás

Hirdetés

Karikatúra

141694

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

Hazamegy a férj és újságolja a feleségének:
– Képzeld, azt hallottam, hogy a postás egy kivételével minden nőt
lefektetett az utcánkban!
– Igen? Fogadni mernék, hogy az a beképzelt Erzsi lehet az a
szomszédból!

Egy pasi elmegy az orvoshoz:
– Doktor úr, nagy baj van, kényszerképzeteim vannak!
– ?
– Az a rögeszmém, hogy bele kell dugnom a péniszem az
uborkaszeletelőbe!
– Ember, ne tegye! Felírok gyógyszert, jöjjön vissza egy hét múlva!
Egy hét múlva:
– Nos uram, hogy van?
– Köszönöm, prímán. De képzelje, a gyógyszer nem sokat ért, mégis
beleraktam a péniszem az uborkaszeletelőbe!
– Szent ég! És mi történt?
– Kaptam egy fegyelmit. Az uborkaszeletelőt meg elbocsátották.

A kisgyerek meséli lelkendezve:
– Tudod, a mamám nagyon szeret engem.
– Ezt miből gondolod?
– Abból, hogy a papáimat mindig cserélgeti, engem viszont megtart!

– Hallom, összevesztél a feleségeddel. Mi történt?
– Nem tudtunk megegyezni a nyaralással kapcsolatban.
– Hogyhogy?
– Én mindenképpen a Kanári-szigetekre akartam menni, ő meg mindenáron velem akart jönni.

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp

Hirdetés
Hirdetés