A húsvéti ünnepek kapcsán közel 2.500 ellenőrzést végzett el a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal. Ezekből is látszik az a tendencia, hogy fokozatosan javul az élelmiszerbiztonság hazánkban – mondta el dr. Helik Ferenc főállatorvos a kormany.hu-nak adott interjúban.
2026. június. 23. 00:04
A magyar gazdaság következő időszakáról beszélt Kapitány István az MVÜK onlyCEO vállalatvezetői közösségében
Vezetői párbeszéd a magyar gazdaság jö…










