A magyarországi Bosch csoport 2013. április 5-én kezdi meg az új központi Bosch bázis építésének második ütemét Budapesten. A 2011-ben indított hatmilliárdos fejlesztés második ütemének ünnepélyes alapkőletételén részt vesz Varga Mihály, nemzetgazdasági miniszter; Javier González Pareja, a magyarországi Bosch csoport vezetője; Oliver Schatz, a Robert Bosch Kft. műszaki területekért felelős elnöke; Dr. Czomba Sándor, foglalkoztatáspolitikáért felelős államtitkár; Dobos Erzsébet, a Nemzeti Külgazdasági Hivatal elnöke és Kovács Róbert, az új központnak helyet adó X. kerület polgármestere.
2026. június. 23. 00:04
A magyar gazdaság következő időszakáról beszélt Kapitány István az MVÜK onlyCEO vállalatvezetői közösségében
Vezetői párbeszéd a magyar gazdaság jö…










