2026. 07. 5. vasárnap

Emese, Sarolta

1 EUR 353 HUF
1 GBP 412 HUF
Kezdőlap » Hírek » Sport » Akadémiai közlemény Varga Szabolcs igazolása kapcsán
vka_logo

Akadémiai közlemény Varga Szabolcs igazolása kapcsán

A magyar labdarúgás felemelkedésének fontos pillére a nevelőegyesületek áldozatos munkája. A tehetségeket kinevelő és azokat gondozó nevelőegyesületek, akadémiák részéről minden esetben kulcsfontosságú, hogy a játékos megkapja a továbblépés lehetőségét. Játékosunk, Varga Szabolcs 2007-ben igazolt akadémiánkra. Tehetségét mi sem bizonyítja jobban, minthogy 17 évesen az U- 19 -es válogatottban is bemutatkozhatott. Azért, hogy Szabolcs profi labdarúgóvá válását minél inkább támogassuk, a Vasas Kubala Akadémia Tálent Programjának keretében ajánlottunk számára hivatásos sportolói szerződést 2012 őszén, amit ügynökével nem fogadtak el. Mivel az Akadémia fontos célja, hogy olyan tehetségeket képezzen, akik nemzetközi szinten is megállják a helyüket, ezért ezzel párhuzamosan, 2012 folyamán több alkalommal lehetővé tettük, hogy külföldi egyesületeknél bemutatkozhasson próbajátékon.

Elsőként a holland Heerenveen, majd az Ajax nézte meg a játékost. Mindkét klub esetében meghiúsult az igazolás és sajnos Szabi az Ajax próbajáték első napján megsérült. A visszaküldött játékos rehabilitálásának teljes költségét vállalta a Vasas Kubala Akadémia. Szabi sérülése miatt az időközben bejelentkező AS Roma-nál történő próbajátékra csak 2012 novemberében kerülhetett sor. A következő hónapban már az átigazolás pontos feltételeiről történtek egyeztetések. Minden feltételt biztosítottunk Varga Szabolcs AS Roma-hoz történő átigazolásához, mivel december végére a klubbal, és ugyan nehezen, de a játékos ügynökkel is sikerült megegyeznünk. Mindezekkel szemben tegnap arról értesültünk, hogy Szabolcs az MTK-hoz igazolt 3 évre hivatásos sportolói szerződéssel.

Komoly kár érte ezáltal Varga Szabolcs nevelőegyesületeit, a VIDEOTONT és a VASAST, mind erkölcsi, mind anyagi értelemben.

Teljes körűen támogattuk Varga Szabolcs AS Roma-hoz történő igazolását, illetve biztosítottuk Akadémiánkon belüli kiemelt támogatását. Meggyőződésünk, hogy az mozdította volna előre Szabi további fejlődését, ha az AS Roma-hoz igazol.

Értetlenül állunk a kialakult helyzet előtt.

Hajrá Vasas!
a Vasas Kubala Akadémia vezetősége

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

További cikkek

Legutóbbi bejegyzések

Facebook

Időjárás

Hirdetés

Karikatúra

143150

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

1) Folyton hazudozik
——————–
– Kisfiam, mi lesz így belőled, hogy folyton csak hazudozol?
– Ha ügyetlen vagyok börtöntöltelék, ha ügyes vagyok meteorológus,
ha nagyon ügyes vagyok, politikus.

—————–
2) Gyógyszertáras
—————–
– Hogy hívják a jóllakott gyógyszertárost?
– ???
– Telepatikus.

————–
3) Kéményseprő
————–
– Jean, hallotta, hogy tegnap elütöttek egy kéményseprőt?
– Hát ez rettenetes! Már a háztetőn sincs biztonságban az ember!

————
4) Pofaverés
————
– Ki verte így össze a pofádat?
– Tegnap kivételesen józanul mentem haza az éjjel, és a feleségem nem
ismert meg.

—————-
5) Kedvenc tárgy
—————-
Pistikét a suliról faggatja a szomszéd néni:
– És melyik a kedvenc tárgyad az iskolában?
– A csengő.

 

A kisgyerek meséli lelkendezve:
– Tudod, a mamám nagyon szeret engem.
– Ezt miből gondolod?
– Abból, hogy a papáimat mindig cserélgeti, engem viszont megtart!

– Hallom, összevesztél a feleségeddel. Mi történt?
– Nem tudtunk megegyezni a nyaralással kapcsolatban.
– Hogyhogy?
– Én mindenképpen a Kanári-szigetekre akartam menni, ő meg mindenáron velem akart jönni.

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp

Hirdetés
Hirdetés