Nagyon szerették a miskolciak az advent első vasárnapjától közlekedő ünnepi díszbe öltöztetett villamost, mely közkívánatra nemcsak az adventi időszak alatt, hanem január 6-ig, azaz vízkeresztig közlekedett. Az adventi villamost nagy örömmel fogadták a miskolciak és a Miskolcra látogatók egyaránt, melyet internetes fórumokon is többször jeleztek. Az MVK Zrt. ezúton is szeretné megköszönni utasainak, hogy a villamost szerették, szívükbe zárták és több mint egy hónapig vigyáztak rá, óvták a díszítést, így lehetőséget biztosítva utastársaiknak, hogy ők is örömüket lelhessék az ünnepi hangulatú utazásban.
2026. június. 20. 22:40
A II. Rákóczi Ferenc Könyvtár Központi Könyvtárában (Miskolc, Görgey u. 11.) már a nyári szünet első két hónapjában sem feledkezik meg a legkisebb olv…










