2026. 07. 6. hétfő

Csaba

1 EUR 353 HUF
1 GBP 412 HUF
Kezdőlap » Életmód / Medicina » Medicina » A Rózsák a háborút követően fényágyban regenerálódnak
16124-detar-eniko_02

A Rózsák a háborút követően fényágyban regenerálódnak

A népszerű Détár Enikő-Rékasi Károly sztárpár idén nyáron debütált a Rózsák háborúja című film színpadi adaptációjával. A sikeres produkciót október végétől a József Attila Színház tűzte műsorára.


A színpadon is házastársakat alakító pár már a próbák alkalmával is rendkívüli állóképességről tett tanúbizonyságot. A felkészülés rendszeres fizikai megterheléssel; ordítozással-veszekedéssel-dulakodással járt együtt, ami a hiteles megformáláshoz nélkülözhetetlen.
A sikeres nyári, szabadtéri premiert egy őszi, kőszínházi követte, ahol azóta is teltház előtt játszanak. Annak érdekében, hogy újból és újból a legjobb formájukat hozhassák a világot jelentő deszkákon, rendszeresen regenerálódnak a fényágyban, ami számos esetben (például sportsérülések gyors gyógyulása, bőrproblémák, égési sérülések, prevenció alkalmával) fejthet ki gyógyító vagy jótékony hatást a kezeléseket követően.
„Igyekszem ügyesen szlalomozni a hivatásom és a család között, persze időnként a szervezetem szembesít azzal, hogy az energiám sajnos nem végtelen. Ilyenkor jól jön egy kis „újratöltés”. A fényágy ráadásul nem csak kikapcsol és lassításra ösztönöz, hanem – a rendszeres énekpróbák mellett – segít a hangszálaim karbantartásában is, hiszen ez az én egyik fő munkaeszközöm, ennek kifogástalan állapota a feltétele annak, hogy színpadra léphessek, énekelhessek.” – mondta Enikő.

”Alapvetően szkeptikus vagyok mindennel kapcsolatban. Az ilyesfajta regenerálódást is Enci kedvéért próbáltam ki, de be kellett látnom, hogy igaza volt, hiszen magam is megtapasztaltam, hogy 20 perc a fényágyban nem csak többletenergiát ad, hanem a (szöveg)tanulás is könnyebbé válik.” – mondta el Rékasi Károly.

A teljes testfelületen alkalmazott polarizáltfény-terápia pedig Miskolcon is elérhető! A Jókai u. 4. szám alatt található Sensolite Gyógycentrumban 2012. december 31-ig most grátisz alkalmas bérleteink közül választhat, a kúra során pedig Ön is megtapasztalhatja a fényágy gyógyító, jótékony hatásait! További információért hívjon minket a 06/46 784-766-os vagy a 06/30 858-4-676-os telefonszámainkon, vagy kattintson a www.sensolite.hu/miskolc oldalra!

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

További cikkek

Legutóbbi bejegyzések

Facebook

Időjárás

Hirdetés

Karikatúra

143150

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

1) Folyton hazudozik
——————–
– Kisfiam, mi lesz így belőled, hogy folyton csak hazudozol?
– Ha ügyetlen vagyok börtöntöltelék, ha ügyes vagyok meteorológus,
ha nagyon ügyes vagyok, politikus.

—————–
2) Gyógyszertáras
—————–
– Hogy hívják a jóllakott gyógyszertárost?
– ???
– Telepatikus.

————–
3) Kéményseprő
————–
– Jean, hallotta, hogy tegnap elütöttek egy kéményseprőt?
– Hát ez rettenetes! Már a háztetőn sincs biztonságban az ember!

————
4) Pofaverés
————
– Ki verte így össze a pofádat?
– Tegnap kivételesen józanul mentem haza az éjjel, és a feleségem nem
ismert meg.

—————-
5) Kedvenc tárgy
—————-
Pistikét a suliról faggatja a szomszéd néni:
– És melyik a kedvenc tárgyad az iskolában?
– A csengő.

 

A kisgyerek meséli lelkendezve:
– Tudod, a mamám nagyon szeret engem.
– Ezt miből gondolod?
– Abból, hogy a papáimat mindig cserélgeti, engem viszont megtart!

– Hallom, összevesztél a feleségeddel. Mi történt?
– Nem tudtunk megegyezni a nyaralással kapcsolatban.
– Hogyhogy?
– Én mindenképpen a Kanári-szigetekre akartam menni, ő meg mindenáron velem akart jönni.

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp

Hirdetés
Hirdetés