2026. 06. 29. hétfő

Péter, Pál

1 EUR 354 HUF
1 GBP 411 HUF
Kezdőlap » Hírek » B.A.Z.-megyei hírek » A születés csodája…
12753-a-szuletes-csodaja

A születés csodája…

Kazincbarcika – A „Bölcsődei új funkció” program keretében újabb rendezvényre kerül sor a II. sz. Bölcsődében.

Ezúttal gyermekeink fogantatásának témakörébe kalauzolja el a résztvevőket az előadó, aki elsősorban arról beszél majd, hogy egy egészséges újszülött megszületéséhez milyen feltételeknek kell teljesülniük.
A születés a világ egyik legcsodálatosabb dolga, a gyermek pedig életünk értelme, megtestesítője. Ám egy egészséges újszülött megszületéséhez nagyon sok feltételnek kell teljesülnie. Azok a feltételek, amelyek rontják az esélyeket, azok a rizikófaktorok. A neves gyermekgyógyász és feltaláló dr. Varga Gyula előadása elsősorban arról szól, hogy melyek ezek a rizikófaktorok, és hogyan lehet ezeket lecsökkenteni. Ez a feladat mit jelent az egyén, a család és a társadalom számára, humán, illetve gazdasági szempontból.
A programra az Európai Unió által támogatott „Kazincbarcika Veres Péter – Mikszáth Kálmán úti akcióterület rehabilitációja” elnevezésű projekt keretében kerül sor.
Kazincbarcika Város Önkormányzata 2010-ben részesült  500 millió forint vissza nem térítendő támogatásban, mely az Újkazinci városrészen beruházási, képzési és különböző civil szervezeti események megvalósítását teszi lehetővé.  
Ennek része a „Bölcsődei új funkció” projektelem,ennek megvalósításában az önkormányzat együttműködő partnere a Szociális Szolgáltató Központ II. sz. Bölcsődéje.
A „Mit tehetünk egy egészségesebb generációért?” című előadás április 3-án (kedden) délután 4 órakor lesz a Csokonai úton található bölcsődében.

Képforrás: O Pont.hu / Pálinkó Gábor

 

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

További cikkek

Legutóbbi bejegyzések

Facebook

Időjárás

Hirdetés

Karikatúra

143150

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

1) Folyton hazudozik
——————–
– Kisfiam, mi lesz így belőled, hogy folyton csak hazudozol?
– Ha ügyetlen vagyok börtöntöltelék, ha ügyes vagyok meteorológus,
ha nagyon ügyes vagyok, politikus.

—————–
2) Gyógyszertáras
—————–
– Hogy hívják a jóllakott gyógyszertárost?
– ???
– Telepatikus.

————–
3) Kéményseprő
————–
– Jean, hallotta, hogy tegnap elütöttek egy kéményseprőt?
– Hát ez rettenetes! Már a háztetőn sincs biztonságban az ember!

————
4) Pofaverés
————
– Ki verte így össze a pofádat?
– Tegnap kivételesen józanul mentem haza az éjjel, és a feleségem nem
ismert meg.

—————-
5) Kedvenc tárgy
—————-
Pistikét a suliról faggatja a szomszéd néni:
– És melyik a kedvenc tárgyad az iskolában?
– A csengő.

 

A kisgyerek meséli lelkendezve:
– Tudod, a mamám nagyon szeret engem.
– Ezt miből gondolod?
– Abból, hogy a papáimat mindig cserélgeti, engem viszont megtart!

– Hallom, összevesztél a feleségeddel. Mi történt?
– Nem tudtunk megegyezni a nyaralással kapcsolatban.
– Hogyhogy?
– Én mindenképpen a Kanári-szigetekre akartam menni, ő meg mindenáron velem akart jönni.

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp

Hirdetés
Hirdetés