Április 2. az Autizmus Világnapja.
Ezen alkalomból a Szimbiózis Alapítvány és a Miskolci Autista Alapítvány ellátottai és munkatársai az előző évhez hasonlóan „KÉK SÉTÁT” tettek Miskolc főutcáján a mai napon a miskolci Városháztértől az Ady hídig.
Séta közben információs anyagot és kék lufi osztottak.
2026. június. 22. 23:50
Bár a vitaminokról sok szó esik, szervezetünk működése elképzelhetetlen lenne az ásványi anyagok megfelelő ellátottsága nélkül: ezek a látszólag apró …










