A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal 2011. december 20-án, 15 órától Karácsonyi ünnepséget rendezett (Miskolc, Csizmadia köz 1., IV. emelte), melynek első részében a Kossuth Kiadó Zrt. jóvoltából, 50 darabból álló Jókai sorozatot is átadtak 15 nevelési-oktatási intézménynek A kormányhivatali Karácsonyi ünnepséget követően Demeter Ervin kormánymegbízott úr és a Kormányhivatal vezető kormánytisztviselői a Szinva teraszon, a Kormányhivatal pavilonjában meleg teával és pogácsával kínálták a járókelőket. Az akció különlegessége, hogy a pogácsákat a kormánytisztviselők saját kezűleg készítették.
2026. június. 20. 22:40
A II. Rákóczi Ferenc Könyvtár Központi Könyvtárában (Miskolc, Görgey u. 11.) már a nyári szünet első két hónapjában sem feledkezik meg a legkisebb olv…










