Hagyományteremtő szándékkal gyerekeket és időseket köszönt, illetve ajándékoz meg karácsony alkalmából Miskolc polgármestere, Kriza Ákos.
2011. december 21-én 12 órakor a Miskolci Gyermekvédelmi Központ Aranyhíd és Lakóotthonban élő gyermekeket ajándékozza meg Kriza Ákos. Az otthonban 12 gyermek él.
Ugyancsak 2011. december 21-én 12 óra 40 perckor az Iránytű Szociális Szolgálat 1. számú Idősek klubjába visz ajándékot Miskolc polgármestere. A klubnak 40 idős tagja van.
A gyerekek és az idős ellátottak névre szóló ajándékcsomagot kapnak.
2026. június. 20. 22:40
A II. Rákóczi Ferenc Könyvtár Központi Könyvtárában (Miskolc, Görgey u. 11.) már a nyári szünet első két hónapjában sem feledkezik meg a legkisebb olv…










