2026. 07. 16. csütörtök

Valter

1 EUR 361 HUF
1 GBP 425 HUF
Kezdőlap » Hírek » Kék-Hírek » Éjszakai hiénák: fogták a pénzt és futottak – Videóval!
10842-ejszakai-hienak-fogtak-a-penzt-es-futottak-videoval

Éjszakai hiénák: fogták a pénzt és futottak – Videóval!

Egy az éjszakában feltűnő alak előbb csak szaporázza lépteit, majd futásnak ered. Mint a térfigyelő kamera felvétele alapján kiderül, a férfi nem a földön magatehetetlenül fekvő embertársát sietett megsegíteni, pusztán annak kerékpárját találta értékesnek. A késői „járókelőt” további másik hasonló kettő követte, akik készpénzben megtestesülő „belső értékeit” fedezték fel a védekezésre képtelen sértettnek.

 

A Sátoraljaújhelyi Rendőrkapitányság „Rapid csoportjának” köszönhetően az elkövetők hamarosan bíróság előtt feleltek tettükért.

A Sátoraljaújhelyi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya kifosztás bűntette miatt indított büntetőeljárást, mert szeptember 20-án este 10 óra körüli időben egy sátoraljaújhelyi söröző előtti útszakaszon a földön fekvő férfi mellől elvitték kerékpárját, majd nadrágja zsebéből több százezer forintnyi készpénzét, személyes okiratait és mobiltelefonját.

A bűncselekmény elkövetése során a tettesek kihasználták azt, hogy a sértett erősen ittas, védekezésre képtelen állapotban volt. A kifosztással az elkövetők összesen csaknem fél millió forinttal károsították meg áldozatukat.

A nyomozás során a közelben lévő térfigyelő kamera felvételeinek elemzésére, továbbá részletes adatgyűjtésre is sor került, melyek eredményeként a rutinos és több éves szakmai tapasztalattal rendelkező nyomozók rövid időn belül bemetszették és eljutottak az elkövetőkhöz. A három feltételezett elkövető az ügyben szeptember 27-én gyanúsítottként került kihallgatásra, akik – a rendelkezésre álló terhelő bizonyítékok hatására – a bűncselekmény elkövetését beismerték.

Kihallgatásukat követően mindhármukat – a Sátoraljaújhelyi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztályának bíróság elé állítási „un.. Rapid-csoportja” kezdeményezésére – az ügyészség október 3-án bíróság elé állította, melynek eredményeként a taláros testület első fokon a két 24 és 26 éves férfit 3-3 év letöltendő börtönbüntetésre, míg harmadik, 18 éves nő társukat felfüggesztett szabadságvesztésre ítélte.

Bár a két – többszörös visszaesőnek számító – férfi fellebbezett a bírói döntéssel szemben, az eljáró bíróság elrendelte előzetes letartóztatásukat, minek köszönhetően a tárgyalást követően a Sátoraljaújhelyi Fegyház és Börtön Intézetbe azonnal át is lettek kísérve.

 

videó!

 

A Sátoraljaújhelyi Rendőrkapitányság tájékoztatása alapján: B-A-Z. MRFK Kommunikációs Iroda.

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

További cikkek

Legutóbbi bejegyzések

Facebook

Időjárás

Hirdetés

Karikatúra

143150

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

1) Folyton hazudozik
——————–
– Kisfiam, mi lesz így belőled, hogy folyton csak hazudozol?
– Ha ügyetlen vagyok börtöntöltelék, ha ügyes vagyok meteorológus,
ha nagyon ügyes vagyok, politikus.

—————–
2) Gyógyszertáras
—————–
– Hogy hívják a jóllakott gyógyszertárost?
– ???
– Telepatikus.

————–
3) Kéményseprő
————–
– Jean, hallotta, hogy tegnap elütöttek egy kéményseprőt?
– Hát ez rettenetes! Már a háztetőn sincs biztonságban az ember!

————
4) Pofaverés
————
– Ki verte így össze a pofádat?
– Tegnap kivételesen józanul mentem haza az éjjel, és a feleségem nem
ismert meg.

—————-
5) Kedvenc tárgy
—————-
Pistikét a suliról faggatja a szomszéd néni:
– És melyik a kedvenc tárgyad az iskolában?
– A csengő.

 

A kisgyerek meséli lelkendezve:
– Tudod, a mamám nagyon szeret engem.
– Ezt miből gondolod?
– Abból, hogy a papáimat mindig cserélgeti, engem viszont megtart!

– Hallom, összevesztél a feleségeddel. Mi történt?
– Nem tudtunk megegyezni a nyaralással kapcsolatban.
– Hogyhogy?
– Én mindenképpen a Kanári-szigetekre akartam menni, ő meg mindenáron velem akart jönni.

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp

Hirdetés
Hirdetés