Miskolc város polgármestere, BOKIK elnöke, a Miskolci Egyetem rektora, a Miskolc Holding vezérigazgatója és a NORDA ügyvezetője a tagja annak a Gazdasági Tanácsadó Testületnek, amely tegnap alakult meg a város jelenlegi polgármestere kezdeményezésére a Városháza Dísztermében azzal a céllal, hogy segítse a város fejlődését. A szakmai szervezetek között eddig is volt persze együttműködés, de az új testület létrehozásától a gazdaság élénkülését, a lakosság életminőségének javítását remélik. Rendszeres időközönként tanácskoznak majd, és részben aktuális témákat vitatnak meg üléseiken.
2026. június. 20. 22:40
A II. Rákóczi Ferenc Könyvtár Központi Könyvtárában (Miskolc, Görgey u. 11.) már a nyári szünet első két hónapjában sem feledkezik meg a legkisebb olv…










