Vesztegetés bűntett gyanúja miatt őrizetbe vette a Miskolci Nyomozó Ügyészség a felsőzsolcai jegyzőt és aljegyzőt. A hírt Martossy György, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Főügyészség szóvivője megerősítette.
Mint elmondta: az őrizetbe vétel hétfőn este történt.
2026. június. 20. 22:40
A II. Rákóczi Ferenc Könyvtár Központi Könyvtárában (Miskolc, Görgey u. 11.) már a nyári szünet első két hónapjában sem feledkezik meg a legkisebb olv…










