Lezárat egy Szilvás utcai lakást a miskolci önkormányzat hatósági főosztálya. Az ingatlan magántulajdonban van, hagyatéki eljárás alatt áll, mert tulajdonosa tavaly meghalt. Dobos Tímea, a városháza szóvivője közleményében tudatta: a lakásban az ott lakók jogcím nélkül tartózkodnak, a hatósági főosztály felszólította őket, hogy az ingatlant 48 órán belül hagyják el. Ez a határidő csütörtökön, március 3-án 10 órakor jár le, a lakást ekkor zárják le.
2026. június. 20. 22:40
A II. Rákóczi Ferenc Könyvtár Központi Könyvtárában (Miskolc, Görgey u. 11.) már a nyári szünet első két hónapjában sem feledkezik meg a legkisebb olv…










