2011. március 1-től a Zöld Nyíl Villamos Projekt munkálatainak folytatása miatt villamospótlók közlekednek Miskolcon a Thököly u. és Diósgyőr között. Az első délelőtt tapasztalata alapján – látva, hogy nagyon sok utas szeretne felszállni az Újgyőri főtéren a posta előtt – a Thököly u. irányába közlekedő 1VP villamospótló autóbuszok az Újgyőri főtéren nemcsak a végállomás mellett található 1-es, 1A-s autóbusz megállóban, hanem az Újgyőri főtér, posta (2VP, 0VP) megállóban is megállnak. Így minden villamospótló járat megáll a Thököly u. irányába az Újgyőri főtéren a posta előtt.
2026. június. 20. 22:40
A II. Rákóczi Ferenc Könyvtár Központi Könyvtárában (Miskolc, Görgey u. 11.) már a nyári szünet első két hónapjában sem feledkezik meg a legkisebb olv…










