2026. 06. 22. hétfő

Paulina

1 EUR 352 HUF
1 GBP 407 HUF
Kezdőlap » Hírek » Kék-Hírek » Idős nénit akartak kirabolni
royal_magazin_PNG

Idős nénit akartak kirabolni

Két fiatalkorú és egy 19 éves fiatal akart kirabolni egy 70 éves nénit. A segítségére sietők megfutamították a támadókat, a rendőrség pedig elfogta mindhármukat. A rendelkezésünkre álló információk szerint Miskolc egyik áruháza előtti területen, december 22-én a koradélutáni órákban hárman megtámadtak egy idős asszonyt. A 70 éves néni táskáját akarták megszerezni a 13, 15, illetve 19 éves fiatal fiúk. Egyikük megragadta a néninél lévő táskát és olyan erővel rántotta meg, hogy a sértett a földre esett. Ekkor sem álltak el szándékuktól a rablók, tovább húzták a zsákmányt a bele kapaszkodó nénivel együtt. A járókelők közül azonban ketten is a néni segítségére siettek és a támadók ekkor elfutottak a helyszínről.

A sértett a cselekmény során nyolc napon belül gyógyuló sérülést szenvedett.

A rendőrök az értesítést követően azonnal a helyszínre siettek. Az elkövetőkről kapott pontos személyleírás alapján a közelben elfogták a 13 éves miskolci, a 15 éves megyaszói és a 19 éves felsőzsolcai fiatalembereket, akik alaposan gyanúsíthatóak a bűncselekmény elkövetésével.

A Miskolci Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya csoportosan elkövetett rablás büntette miatt indított eljárást mindhármukkal szemben. A 15 és 19 éves elkövetők őrizetbe vételére került sor, mindkettőjük esetében a rendőrség előterjesztést tett előzetes letartóztatásba vételükre. A 13 éves fiút pedig a hatóság visszaszállította a Gyermekvédelmi Intézetbe.

B-A-Z. MRFK Kommunikációs Iroda

Érdekesnek találtad? Oszd meg a Facebookon!

Kapcsolódó cikkek

További cikkek

Legutóbbi bejegyzések

Facebook

Időjárás

Hirdetés

Karikatúra

143150

Legolvasottabb

Hirdetés

Nap vicce

1) Folyton hazudozik
——————–
– Kisfiam, mi lesz így belőled, hogy folyton csak hazudozol?
– Ha ügyetlen vagyok börtöntöltelék, ha ügyes vagyok meteorológus,
ha nagyon ügyes vagyok, politikus.

—————–
2) Gyógyszertáras
—————–
– Hogy hívják a jóllakott gyógyszertárost?
– ???
– Telepatikus.

————–
3) Kéményseprő
————–
– Jean, hallotta, hogy tegnap elütöttek egy kéményseprőt?
– Hát ez rettenetes! Már a háztetőn sincs biztonságban az ember!

————
4) Pofaverés
————
– Ki verte így össze a pofádat?
– Tegnap kivételesen józanul mentem haza az éjjel, és a feleségem nem
ismert meg.

—————-
5) Kedvenc tárgy
—————-
Pistikét a suliról faggatja a szomszéd néni:
– És melyik a kedvenc tárgyad az iskolában?
– A csengő.

 

A kisgyerek meséli lelkendezve:
– Tudod, a mamám nagyon szeret engem.
– Ezt miből gondolod?
– Abból, hogy a papáimat mindig cserélgeti, engem viszont megtart!

– Hallom, összevesztél a feleségeddel. Mi történt?
– Nem tudtunk megegyezni a nyaralással kapcsolatban.
– Hogyhogy?
– Én mindenképpen a Kanári-szigetekre akartam menni, ő meg mindenáron velem akart jönni.

Forrás: napivicc.hu

Hirdetés
Hirdetés

Horoszkóp

Hirdetés
Hirdetés