Beköszöntött a tél, amikor a madarak etetése aktuálissá válik. Szirmabesenyő községben az Észak-Magyarország Flórája Faunája Természet- és Állatvédelmi Alapítvány, a Szinyei Merse Pál Ökiskolával
együttműködve 50 db madáretető elkészítését és kihelyezését tervezi. Ennek megvalósítása érdekében 2010. december 10-én 16 00 órától a
szirmabesenyői iskolában várjuk az érdeklődő lakosokat, akikkel közösen állítjuk össze az etetőket.
2026. június. 21. 23:20
Miközben Magyarország lakossága évtizedek óta csökken, a beépített területek folyamatosan terjeszkednek. Az elmúlt öt évben új lakóterületek, nagy kit…










