Az év kilencedik hónapjában az egy hónappal korábbi 1 millió 137 ezerről, 1 millió 175 ezerre nőtt Magyarországon a mobilinternet-előfizetések száma, míg a teljes előfizetői táboron belül az aktív – a mobilinternet-szolgáltatást az utolsó három hónapban igénybe vevő – ügyfelek száma szeptemberben 885 ezerről 908 ezerre emelkedett, közölte a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH). A három mobilszolgáltató együttműködésén alapuló gyorsjelentés szerint az előfizetők az augusztusi 1 millió 197 ezer után szeptemberben 1 millió 191 ezer GB adatot töltöttek le és -fel, az egy aktív ügyfélre jutó átlagos forgalom pedig az előző hónaphoz képest 1,31 GB-ra csökkent.
2026. június. 21. 23:34
Ha egy online vásárlás után meggondoljuk magunkat, péntektől már nem kell e-mail-címeket vadászni vagy az ÁSZF-et bújni az elállás módja után. Június …








