Mindenszentek alkalmából ingyenes koncerttel vár minden érdeklődőt a Miskolci Szimfonikus Zenekar a selyemréti Szent István templomba november 2-án 18 órától. A hangversenyen Cserna Ildikó és a Debreceni Kodály Kórus közreműködésével Puccini Preludio Sinfonico és Krizantémok című művei mellett Gabriel Fauré Requiem-jét szólaltatja meg az együttes Kovács László vezényletével.
2026. június. 22. 23:58
Mimóza, vattacukor, szivárványos meglepetések és rózsaszín pólók várják a vendégeket a Klauzál utcában
A Grumpy Budapest számára a befogadás sosem …










