Szeptember 22-én,szerdán a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Kereskedelmi és Iparkamara Külkereskedők Klubjának soron következő rendezvényén bemutatkozik a MUKIK. Dr. Kota György, a Magyar-Ukrán Kereskedelmi és Iparkamara ügyvezetője a kamara szolgáltatásairól is beszél, majd bemutatja, hogy milyen üzleti lehetőségek vannak az ukrán piacon. A hivatalos program után konzultációs lehetőségre lesz módjuk a résztvevőknek.
2026. június. 23. 00:04
A magyar gazdaság következő időszakáról beszélt Kapitány István az MVÜK onlyCEO vállalatvezetői közösségében
Vezetői párbeszéd a magyar gazdaság jö…










