A „Nyilvánossággal a környezetért” című program keretében az Ökológiai Intézet a Fenntartható Fejlődésért Alapítvány „Zöld sajtóreggelit”rendezett pénteken. A közös reggeli során a hagyományt folytatva elsősorban a miskolci civil környezetvédő szervezetek tagjai adtak háttér információkat, tájékoztatást a közelmúlt, vagy közeljövő eseményeiről, folyamatairól a helyi média számára. Az intézet munkatársai ismertették az eddigi programokat is, amelyekből az egyik legérdekesebb a Gömör-Tornai térség még meglévő gyümölcsös örökségéért 2006-ban elkezdett munka, valamint a komposztálás elterjesztése és segítése, most már Miskolcon kívül a környező településeken is.
2026. június. 21. 23:20
Miközben Magyarország lakossága évtizedek óta csökken, a beépített területek folyamatosan terjeszkednek. Az elmúlt öt évben új lakóterületek, nagy kit…










