A komlóskai görögkatolikus templomban (Ady Endre utca 20.) tartott Zempléni gondolatok elnevezésű sorozat keretében ezúttal július negyedik vasárnapján, 25-én a 17.00 órakor kezdődő Paraklisz szertartást (görögkatolikus Mária ájtatosságot) Sebestyén Márta népdalénekes, előadóművész és Andrejszki Judit barokkénekes, csembalóművész Égi és földi szerelem című előadása követi. A rendezvény – amiként a sorozat egésze – ingyenes, hogy a szegény sorsú zempléniek is részt vehessenek rajta. Az esetlegesen felmerülő előadói díjakat a becsületkasszából befolyt adományokból, illetve a szervezők (a megyei és a helyi önkormányzat) finanszírozzák.
2026. június. 22. 23:58
Mimóza, vattacukor, szivárványos meglepetések és rózsaszín pólók várják a vendégeket a Klauzál utcában
A Grumpy Budapest számára a befogadás sosem …









