Ma alapkőletétel, november végén pedig nyitás. Szikszón, a 3.sz.főút melletti üres telken, amelyet a cég 49 millió forintért vásárolt meg az önkormányzattól Füzesséri József polgármester és a Penny Market részéről, Kiss Nikoletta tették le az áruház alapkövét. Az eseményen a képviselő testület tagjai is részt vettek. Az áruház 10-12 embernek ad majd munkát,s segíti a térség jobb ellátását, hiszen legközelebb Encsen találnak a vevők bevásárlóközpontot.
A polgármester azt is elmondta, hogy ha megnyit a Hell Energy Kft. új üzeme, akkor valószínűleg növekszik a külső forgalom is, tehát a lakosság jobb ellátása mellett, az ideérkezőknek is választékbővítést nyújt majd az áruház.-obe-
2026. június. 21. 23:34
Ha egy online vásárlás után meggondoljuk magunkat, péntektől már nem kell e-mail-címeket vadászni vagy az ÁSZF-et bújni az elállás módja után. Június …








