Holnap a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság és szervei által összegyűjtött adomány érkezik Felsődobszára, amelyet az árvízkárosultaknak szántak.
A teherautónyi rakomány, amely a Csongrád megyei rendőrkapitányságokon és a határrendészeti kirendeltségeken gyűlt össze rendőrségi dolgozók és civilek adományaiból, szerdán 08.30 órai kezdettel indul Felsődobszára
a Szegedi Rendőrkapitányságtól. A rakomány főleg fehérneműből, valamint tartós élelmiszerből, takarókból, ágyneműből, áll, de felajánlottak elektronikai eszközöket és egyéb használati tárgyakat is.
2026. június. 20. 22:40
A II. Rákóczi Ferenc Könyvtár Központi Könyvtárában (Miskolc, Görgey u. 11.) már a nyári szünet első két hónapjában sem feledkezik meg a legkisebb olv…










