Vasárnap este és hétfőn reggel több száz rendőr érkezett városunkba Zala, Vas, és Bács-Kiskun megyéből. A félezer Szerencsre vezényelt segítőt a Kulcsár Anita Sportcsarnokban és a Rákóczi tornatermében, illetve különböző tantermekben helyezték el. A rendvédelmi erők árvíz által sújtott térségünkben a további katasztrófát elhárító, kárenyhítő munkákat végeztek.
A felmelegedés ellenére helyenként továbbra is magas a vízszint, ezért a rendőrök egy része városunkban fog állomásozni a héten, akiknek az ellátásáról is gondoskodik a helyi védelmi bizottság.
2026. június. 20. 22:40
A II. Rákóczi Ferenc Könyvtár Központi Könyvtárában (Miskolc, Görgey u. 11.) már a nyári szünet első két hónapjában sem feledkezik meg a legkisebb olv…










